Do Vánoc

Vitrína Actina A12

Vitrína Actina A12

217 €

Dodanie:

3-5 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Pri zariaďovaní módnej a elegantnej obývacej izby si vyberte nábytok s dušou, ktorý bude oveľa viac než len pekný a funkčný. Príkladom takého vybavenia je vitrína z rady nábytku Actina. Jej jedinečné farby zdôraznia vlastnosti klasických interiérov a dokonale ladia s rustikálnou obývacou izbou.

Sklenená časť obsahuje dve police v skrinke, kde môžete umiestniť svoje obľúbené predmety a chrániť ich pred nadmerným prachom.

Rozmery:

  • šírka: 97 cm
  • výška: 141 cm
  • hĺbka: 42 cm

Materiál:

  • laminovaná doska s hrúbkou 16 mm,
  • ABS hrana: 0,5 mm,
  • bez nožičiek
  • farebné kovové rukoväte: staré striebro,
  • kompletné guľôčkové vedenia,
  • dverové pánty s tichým domom,
  • LED osvetlenie (biele) ako doplnková možnosť za príplatok

Záruka: 24 mesiacov

szczegóły kolekcji

Šírka 97
Výška 141
Záruka 2 roky
Hĺbka 42
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 49

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať