Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Znížená!
Vitrína Sierra

Vitrína Sierra

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Vitrína Sierra predstavuje moderný návrh modernej obývacej izby. Jeho moderný charakter je ovplyvnený minimalistickým vzhľadom, obdĺžnikovým tvarom a vysokým leskom. Okrem toho môžete vitrínu vybaviť módnym LED osvetlením, ktoré je k dispozícii v bielej a modrej farbe. Vitrína Sierra navyše nemá rukoväte. Môžete ju otvoriť pomocou systému PUSH TO OPEN.

rozmery:

  • šírka: 35 cm,
  • výška: 109 cm,
  • hĺbka: 35 cm

prevedenie:

  • hrúbka telesa drevotriesky: 16 mm, predná strana: 15 mm,
  • ABS hrana
  • systém „push to open“,
  • predné strany v lesku,
  • Tvrdené sklo 8 mm,
  • LED osvetlenie (biela / modrá) ako doplnková možnosť za príplatok,
  • v súprave sú závesy a montážne platne - (kolíky na pripevnenie dosiek k stene si zákazník kúpi, pretože ich musí prispôsobiť druhu steny),

Záruka: 24 mesiacov

wnętrze witryny

Šírka 35
Výška 109
Hĺbka 35
Záruka 2 roky
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 21

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať