Do Vánoc Nové

Malá vitrína Rosa RS02

Malá vitrína Rosa RS02

224 €

Dodanie:

2-4 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Vďaka vitríne Rosa RS02 si môžete zariadiť vysnívaný salón v provensálskom štýle! Tento nábytok dokonale zahrieva interiér a do miestnosti vnáša funkčný prvok, a to nielen na ukladanie predmetov každodennej potreby, ale aj na dokonalé odhalenie dekoratívnych prvkov alebo riadu.

Charakteristickým rysom vitríny Rosa sú dekoratívne muntiny viditeľné na zasklení, ktoré dodávajú celku úžasný charakter!

Vitrína Rosa je vyrobená z masívnej laminovanej drevotriesky v kombinácii s odolnou laminovanou MDF doskou, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť s používaním.

rozmery:

  • šírka: 105 cm,
  • výška: 135 cm,
  • hĺbka: 40 cm

prevedenie:

  • korpus: 16 mm matná laminovaná drevotrieska,
  • fronty: MDF laminovaná matná 16 mm,
  • matná čierna rukoväť

Záruka: 24 mesiacov

Detale witryny Rosa

Wnętrze witryny pokojowej

Šírka105
Výška135
Hĺbka40

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Recenzie

Napísať recenziu

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii: