Viac informácií

Záhradné kreslo je dôležitým vybavením nielen pre terasy alebo balkóny, ale aj pre záhrady.

Argos je pohodlné záhradné kreslo, ktoré vám umožňuje usporiadať relaxačnú zónu v záhrade. Tento model kresla je vyrobený z hliníka a plastu. Je vybavené inovatívnym mechanizmom, ktorý umožňuje sedadlu voľne sa otáčať o 360 stupňov.

Kreslá tohto typu patria do záhradného nábytku, ktorý je veľmi pohodlný. V súprave nájdete mäkký vankúš, ktorý zvyšuje pocit pohodlia a relaxácie.

Kreslo nezaberá veľa miesta, takže ho môžete umiestniť aj na malý balkón.

Argos kreslo vyzerá veľmi moderne a zodpovedá aj klasickým usporiadaniam.

Rozmery:

 • celková šírka: 97 cm,
 • šírka sedadla: 87 cm,
 • celková výška: 90 cm

Prevedenie:

 • hliníkový rám - zaisťuje bezpečnosť a odolnosť,
 • plast
 • 360-stupňový rotačný mechanizmus
 • vankúš so zipsom: 100% polyester,
 • nožičky s nastaviteľnou úrovňou,
 • prispôsobené a odolné voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu,
 • ľahko sa čistí
 • ideálne sa hodí na terasu, balkón, záhradu a domov
 • maximálne zaťaženie: do 120 kg

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať