Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Záhradná skrinka Elatior

Záhradná skrinka Elatior

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Skutočný klenot medzi prvkami interiérového dizajnu! Záhradný box Elatior je vysoko kvalitný. Pevný a odolný materiál je prispôsobený a odolný voči poveternostným vplyvom. Záhradný nábytok sa navyše ľahko čistí! Dokonale zapadne do každého záhradného štýlu a dodá mu šmrnc a jedinečný charakter.


Záhradná skriňa je mimoriadne praktický a užitočný úložný box. Vďaka veľkej kapacite sa do nej zmestí množstvo doplnkov, ako sú záhradné náradie, vankúše alebo aj detské hračky. Ideálne na každé ročné obdobie! Krásny vzhľad a funkčnosť po mnoho rokov!


Rozmery:

  • dĺžka: 117 cm,
  • šírka: 74 cm,
  • výška: 110 cm


Špecifikácia:

  • pevný a odolný materiál polypropylén: vysoko prispôsobený a odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu,
  • objem: 950L,
  • nábytok sa ľahko čistí,
  • ideálne na uskladnenie záhradnej techniky, náradia, zavlažovacieho príslušenstva, záhradných hier,
  • moderný dizajn
  • odpadkové koše nie sú v cene balenia


Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať