Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Komoda Porta PT-04

Komoda Porta PT-04

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Biela komoda 4S Dentro DT-04 so zásuvkami je návrhom módnej spálne! Komoda má dokonalú kombináciu textúry dreva a klasickej bielej. Ozdobnými detailami komody sú minimalistické úchytky.

Komoda je ako stvorená na odkladanie napríklad spodnej bielizne, pretože má 4 dlhé a priestranné zásuvky, ktoré sa pohybujú na spoľahlivých valčekových vedeniach. Komoda bude dokonalým doplnkom ostatného nábytku z kolekcie Dentro!

Rozmery:

  • šírka: 100 cm,
  • výška: 90 cm,
  • hĺbka: 40 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • korpus a dvierka: laminovaná drevotriesková doska 16 mm,
  • ohranované ABS HP (všetky hrany),
  • zadná stena je z drevovláknitých HDF dosiek 3mm (laminovaná),
  • vodiaca llišta ložisková,
  • plastové úchytky,
  • typ podložky : protišmyková podložka,


Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 100
Výška 90
Hĺbka 40
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 43

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 3

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
02.12.2021

Weronika

Dokonale vyhovuje mojim potrebám.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
18.12.2020

Honorata

Štýlová komoda vhodná do spálne. Priestranné zásuvky.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
10.03.2019

Karol

Priestranný a pekný.

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy:

Mohlo by Vás zaujímať