Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Kúpeľňový nábytok Lumia II

Kúpeľňový nábytok Lumia II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Dobre naplánovaná kúpeľňa je v prvom rade funkčná a príjemná na pohľad a jej nábytok by mal byť kvalitný, s dôrazom na každý detail. Preto vám predstavujeme Kúpeľňový nábytok Lumia II, ktorá bude dokonale ladiť so štýlom vašej kúpeľne. Tvoria ho lesklé aj matné komponenty a je vyrobený z odolnej laminovanej dosky. Má hlboké a priestranné skrinky, ktoré môžete jednoducho zavesiť na predtým vybranú stenu. Súčasťou sady je aj skrinka so zrkadlom, ktorá vo svojom vnútri ukrýva ďalší úložný priestor. Kúpeľňový nábytok Lumia II poskytne veľa miesta na odkladanie kozmetických a hygienických potrieb a bude dokonalou ozdobou miestnosti.

Uvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

  • Skrinka nástenná vysoká 001: šírka: 30 cm, výška: 133 cm, hĺbka: 30 cm,
  • Skrinka nástenná pod umývadlo 010: šírka: 60 cm, výška: 48 cm, hĺbka: 35 cm,
  • Skrinka nástenná so zrkadlom 032: šírka: 60 cm, výška: 60 cm, hĺbka: 20 cm,
  • Skrinka nástenná malá so zásuvkami 011: šírka: 30 cm, výška: 50 cm, hĺbka: 30 cm,
  • Skrinka nástenná malá s dvierkami 021: šírka: 30 cm, výška: 60 cm, hĺbka: 20 cm,

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • korpus: drevotriesková doska laminovaná,
  • úchytky - kovove
  • dvierka: vysoký lesk,
  • umývadlo z dolomitového konglomerátu, s možnosťou doobjednania tu
  • v cene nie je zahrnutý sifón pod umývadlo, s možnosťou doobjednania tu

S možnosťou dokúpenia umývadlovej batérie tu:

Záručná doba: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.00

Recenzie: 1

Miroslav

kúpeľňový nábytok

skrinky ideálne do menšej kúpelne, sú pekné, dvierka v lesku..rýchle dodanie, niet čo vytknúť

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Doplnky do kúpeľne:

Mohlo by Vás zaujímať