Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Skriňa Thor 10

Skriňa Thor 10

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom Thor 10 to je moderné riešenie pre štýlovú spálňu, predizbu alebo aj obývaciu izbu. Skrine s posuvnými dverami zaručujú pohodlný a ľahký a jednoduchý prístup do vnútra skrine. Posuvné dvere sú výhodou najmä v malých a úzkych priestoroch. Budú skvele pasovať s iným nábytkom.

Vo vnútri skrine sa nachádzajú dve hlavné časti. Jedna čas je na umiestnenie vecí na vešiakoch a druhá časť obsahuje priestranné police.

Zaujímavým prvkom skrine s posuvnými dverami je zrkadlo v zvlnenom tvare. Zrkadlo nie je len dekoratívnym zvýrazňujúcim prvkom, ale aj opticky zväčší priestor a rozjasní ho.

Rozmery:

  • šírka: 180 cm,
  • výška: 213 cm,
  • hĺbka: 58 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná 16mm
  • posuvné dvere
  • zrkadlo
  • LED osvetlenie nie je zahrnuté v cene, s možnosťou dodatočného doobjednania osvetlenia
  • hliníkové lišty firmy Sevroll typ Micra,
  • plastové úchytky (16 cm) vo striebornej farbe

Záručná doba: 24 mesiacov

Výška 213
Hĺbka 58
Typ dverí posuvné dvere
Počet krabíc 4
Hmotnosť (kg) 152

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať