Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Skriňa 3S Porta PT-01

Skriňa 3S Porta PT-01

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Posuvná skriňa 3S Dentro DT-01 sa vyznačuje dobre premysleným interiérom, ktorý poskytuje veľa úložného priestoru, ako aj atraktívnym a nadčasovým vzhľadom.

Skriňa je rozdelená na dve časti, v každej z nich je priestor na vešiaky a množstvo priestranných políc.

Posuvná skriňa má moderný a zaujímavý vzhľad vďaka zrkadlu na stredných posuvných dverách a minimalistickým plastovým úchytom. Dekoratívnym detailom je vložka napodobňujúca drevo vo farbe duba stirling.


Rozmery:

  • šírka: 220 cm,
  • výška: 215 cm,
  • hĺbka: 63 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • korpus a dvierka: laminovaná drevotriesková doska 16 mm,
  • korpus a dvierka: hrany ABS,
  • zadná stena je z drevovláknitých HDF dosiek 3mm (laminovaná),
  • zrkadlo 4mm tvrdené,
  • plastové úchytky,
  • hliníkové vodiace lišty: montáž spodný a horný,
  • typ podložky : protišmyková podložka,


Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 220
Výška 215
Hĺbka 63
Zrkadlo so zrkadlom
Typ dverí posuvné dvere
Typ skrine klasická
Počet krabíc 6
Hmotnosť (kg) 211

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy:

Mohlo by Vás zaujímať