Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Šatníková skriňa Bravo V3 120 cm

Šatníková skriňa Bravo V3 120 cm

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Posuvná skriňa Bravo je všetko, čo potrebujete, v kompaktnej podobe. Napriek malým rozmerom skriňa kombinuje ozdobné funkcie s praktickým uložením.

Zrkadlo - pozitívny dekoratér interiéru zdobí strednú časť predných častí šatníka. Vďaka tomuto riešeniu priaznivo odráža slnečné lúče a do interiéru vnáša viac svetla. Priestor sa bude javiť príjemnejší a väčší, ako v skutočnosti je. Uprostred skrine s posuvnými dverami nájdete dve koľajnice na prádlo, zásuvky na bielizeň a početné police, na ktorých môžete úspešne uložiť celú kolekciu oblečenia.

Rozmery:

 • šírka: 120 cm,
 • výška: 208 cm,
 • hĺbka: 62 cm

Prevedenie:

 • Laminátová doska s hrúbkou 16 mm,
 • spodný panel (spodný panel) je vyrobený z panelu s hrúbkou 22 mm,
 • lemovanie ukončené trvanlivou a odolnou proti poškodeniu PVC dýha,
 • posuvné dvere na vodidlách „BIMAK“ systému „MINI“,
 • rukoväte z bukového dreva a nohy vysoké 16 cm,
 • predné zrkadlo
 • vnútorné tyče, police a zásuvky,
 • vodorovné pruhy na predných stranách sú samonosné


Záruka: 24 mesiacov

szafa przesuwna

Šírka 120
Výška 208
Hĺbka 62
Zrkadlo so zrkadlom
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 103

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať