Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Šatníková skriňa Bravo V3 120 cm

Šatníková skriňa Bravo V3 120 cm

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Posuvná skriňa Bravo je všetko, čo potrebujete, v kompaktnej podobe. Napriek malým rozmerom skriňa kombinuje ozdobné funkcie s praktickým uložením.

Zrkadlo - pozitívny dekoratér interiéru zdobí strednú časť predných častí šatníka. Vďaka tomuto riešeniu priaznivo odráža slnečné lúče a do interiéru vnáša viac svetla. Priestor sa bude javiť príjemnejší a väčší, ako v skutočnosti je. Uprostred skrine s posuvnými dverami nájdete dve koľajnice na prádlo, zásuvky na bielizeň a početné police, na ktorých môžete úspešne uložiť celú kolekciu oblečenia.

Rozmery:

 • šírka: 120 cm,
 • výška: 208 cm,
 • hĺbka: 62 cm

Prevedenie:

 • Laminátová doska s hrúbkou 16 mm,
 • spodný panel (spodný panel) je vyrobený z panelu s hrúbkou 22 mm,
 • lemovanie ukončené trvanlivou a odolnou proti poškodeniu PVC dýha,
 • posuvné dvere na vodidlách „BIMAK“ systému „MINI“,
 • rukoväte z bukového dreva a nohy vysoké 16 cm,
 • predné zrkadlo
 • vnútorné tyče, police a zásuvky,
 • vodorovné pruhy na predných stranách sú samonosné


Záruka: 24 mesiacov

szafa przesuwna

Šírka 120
Výška 208
Hĺbka 62
Zrkadlo so zrkadlom
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 103

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.00

Recenzie: 1

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
06.03.2019

Kamil S.

Žiadne prekvapenie, všetko je v poriadku.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať