Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
Šatníková skriňa Willow T1 200cm

Šatníková skriňa Willow T1 200cm

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Posuvná skriňa so zrkadlom na prednej strane Willow je model, ktorý poskytuje efektívne uskladnenie Vášho oblečenia, doplnkov a rôznych drobností. Vyznačuje sa moderným a zaujímavým dizajnom. Prírodné farebné prevedenie je doplnené minimalistickými rukoväťami a hornou časťou v tmavších farbách. Kovové nohy zase zaisťujú jej stabilnú podporu a trochu priemyselný vzhľad.

Priestranné vnútro skrine obsahuje police, zásuvky a tyč na oblečenie. Ľahký prístup k veciam uloženým vo vnútri skrine je zabezpečený posuvnými dverami.

Rozmery:

 • šírka: 200 cm,
 • výška: 212 cm,
 • hĺbka: 62 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

 • laminátová doska s hrúbkou 16 mm,
 • spodný panel je vyrobený z 18 mm hrubej dosky,
 • okraje starostlivo zakončené odolnou dýhou z PCV,
 • posuvné dvere na vodiacich lištách „BIMAK“ systému „MINI“,
 • lakované úchyty z bukového dreva,
 • kovové nohy vysoké 20 cm,
 • zrkadlo na prednej strane
 • tyče, police a zásuvky vo vnútri

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať