Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Zostava do detskej izby Tandi II

Zostava do detskej izby Tandi II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Doprajte svojmu malému školákovi pohodlie a pokoj na písanie domácich úloh aj na učenie letopočtov dejepisu. Kúpte mu zostavu do detskej izby Tandi, ktorú si rýchlo obľúbia chlapci aj dievčatá. Prispôsobte tomu len výber farebného prevedenia, zabývať si ju deti zvládnu aj samé.

Rozmery:

  • regál TN06 TR50: šírka: 50 cm, výška: 193 cm, hĺbka: 40 cm
  • komoda TN12 TK4SZ: šírka: 80 cm, výška: 83 cm, hĺbka: 40 cm
  • písací stôl TN15 TBIURKO: šírka: 100 cm, výška: 76 cm, hĺbka: 50 cm
  • polica TN10 TPOLKA100: šírka: 100 cm, výška: 50 cm, hĺbka: 23 cm
  • skriňa TN01 TSZ2D: šírka: 80 cm, výška: 193 cm, hĺbka: 50 cm


Farba: farebné prevedenie si vyberte tu


Doplňujúce informácie:

  • LTD doska
  • čiastočne s ochrannou PVC hranou


Záručná doba: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Martin

spokojný

prehľadnosť stránky, dobré ceny, ochota , ústretovosť

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať