Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Stolička Figaro VIII

Stolička Figaro VIII

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Stolička Figaro VIII je model s jednoduchým, klasickým a elegantným štýlom. Tento charakter nábytku ovplyvňuje široká lamela umiestnená v hornej časti stoličky a čalúnené vložky, ktoré prechádzajú stredom operadla. Čalúnený prvok sa spolu so širokým čalúneným sedadlom určite premieta do pohodlia pri sedení. Farba čalúnenia sa dá prispôsobiť vášmu interiéru vďaka širokej škále poťahov. Stolička Figaro VIII je vyrobená z bukového dreva, čo zaručuje jej trvanlivosť a vysokú kvalitu. Vonkajší vzhľad stoličky bol upravený vodným lakom.

Rozmery:

  • šírka: 43 cm
  • výška: 96 cm
  • hĺbka: 40 cm
  • výška sedenia: 48 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • bukové drevo,
  • ukončené namorením a nalakované vodným lakom,
  • stolička na ilustračnej fotografi vo farebnom prevedení "biela" a v látke "Inari 22" alebo farebnom prevedení "orech" a v látke "Inari 22"

Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 43
Výška 96
Hĺbka 40
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 5

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Stoly z našej ponuky:

Mohlo by Vás zaujímať