Do Vianoc

Konferenční stolík 2S Quant QA-09

Konferenční stolík 2S Quant QA-09

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Zaujímavý dizajn a vysoká kvalita sú len niektoré z funkcií konferenčného stolíka z kolekcie nábytku Quant.


Tento stolík sa prispôsobí podkrovím i priemyselným alebo moderným interiérom a poskytuje ideálne miesto pre položenie šálke horúceho čaju alebo sladkostí.


Tento model harmonizuje s priestrannou rohovou sedacou súpravou a pohodlnou pohovkou alebo kreslom a zároveň poskytuje vynikajúcu dekoráciu.


Konferenčný stolík Quant QA-09 je vybavený odolnou pracovnou doskou kompaktnej veľkosti, policou pod pracovnou doskou a dvoma priestrannými zásuvkami, čo poskytuje ďalší priestor pre ukladanie užitočných predmetov.


Celok bol vyrobený z MDF dosiek v módnych farbách.


Rozmery:

  • šírka: 100 cm,
  • výška: 55 cm,
  • hĺbka: 70 cm

Prevedenie:

  • doska MDF s hrúbkou 16 mm,
  • obdĺžnikový stolík
  • posuvné nohy,
  • stôl s dvoma zásuvkami,
  • 1x polica

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať