Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-5%

Znížená!
Moderná TV skrinka Sigurdo

Moderná TV skrinka Sigurdo

167 €176 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

TV skrinka Sigurdo je kus nábytku do moderného a originálneho interiéru. Je vyrobená z odolnej dosky s matným povrchom. Zásuvky nábytku sú osadené v súlade s technológiou PUSH TO OPEN, na pohodlných guľôčkových vedeniach, čo výrazne zvyšuje komfort používania.

TV stolík má dve zásuvky a veľa voľného priestoru na odloženie vybraných predmetov. Set-top box je možné umiestniť na vrch nábytku alebo podeň. Zadná strana má zámerne prázdny priestor, aby sa uľahčilo skrytie káblov zo zariadení. Moderná TV skrinka Sigurdo nepotrebuje veľa doplnkov, aby vyzerala skvele. Zapadne do mnohých interiérov a doplní ich výsledny vzhľad.

Rozmery

  • šírka: 198 cm,
  • výška: 45 cm,
  • hĺbka: 40 cm

Prevedenie:

  • 16 mm hrubá laminovaná doska,
  • 0,5 mm hrubý PVC okraj,
  • guličkové vedenia,
  • žiadne rukoväte,
  • otvárací systém "push to open",
  • maximálne zaťaženie: 30 kg

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
02.05.2022

Weronika P.

Je božská, taká krásna a originálna. odporúčam

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať