Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-8%

Znížená!
TV skrinka Tilderi 200

TV skrinka Tilderi 200

314 €341 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Ideálne miesto na večerný relax pri obľúbenom seriáli alebo filme by malo byť vybavené viacúčelovým nábytkom. Práve takouto ponukou je TV skrinka Tilderi 200. Vďaka veľkej ploche si môžete dovoliť televízor na mieru pre vaše domáce kino. Okrem toho interiér tohto modelu ponúka dostatok úložného priestoru.

Krásne frézovanie, ozdobné nožičky sú len niektoré z kvalít tohto variantu. TV skrinka má navyše možnosť ľubovoľne meniť polohu prednej časti a vytvoriť tak otvorený priestor. Toto riešenie vám umožňuje meniť nábytok podľa vlastných potrieb.

Moderná skrinka je kombináciou rôznych možností. Prispôsobte ju svojmu interiéru a užite si príjemné chvíle v obklopení štýlových modelov.

Rozmery:

 • šírka: 201 cm,
 • výška: 53 cm
 • hĺbka: 42 cm

Prevedenie:

 • korpus: 16 mm hrubá matná laminovaná doska,
 • čelá: 16 mm laminovaná MDF doska potiahnutá PCV fóliou s viditeľnými výrezmi,
 • hrana ABS 0,45 mm,
 • prekrytie závesov fi 35 mm,
 • čierne plastové nožičky,
 • bez držadiel (predné časti mierne vyčnievajú nad hornú časť),
 • je možné ľubovoľne meniť miesto prednej časti, takže na ľubovoľnom mieste je otvorená priehradka,
 • vrátane 4 predných plôch,
 • je prirodzené, že medzi korpusom z laminovaných dosiek a čelami z MDF existujú rozdiely v odtieňoch
 • maximálne zaťaženie: do 35 kg

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať