Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-14%

Znížená!
TV skrinka Tilderi 150

TV skrinka Tilderi 150

249 €290 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

TV skrinka alebo štýlová nástenná skrinka - to musí mať každá obývacia izba! Účelom tohto nábytku je dodatočne ozdobiť obývaciu izbu a zároveň poskytnúť funkčný priestor pre set-top box alebo prehrávač. TV skrinka Tilderi 150 je na túto úlohu ideálna! Má v sebe niečo výnimočné. Lamely majú jemnú rustikálnu štruktúru a elegantné čierne nožičky. To všetko vyžaruje loftový štýl, ktorý je jedným z najmodernejších trendov poslednej doby.

Interiér tohto kusu nábytku vás prekvapí! Nájdete tu štyri, extra police, ktoré môžu byť skvelým miestom pre všetko, čo sa nezmestilo do obývačky. Môžete tam umiestniť aj noviny, súpravy riadu, cukorničku a ďalšie predmety. Vrchná časť modelu je zasa priestorom pre najrôznejšie dekorácie! Tilderi 150 tak spája štýlový vzhľad s funkčnosťou. Je to vynikajúce riešenie do obývacej izby.

Rozmery:

 • šírka: 150 cm,
 • výška: 53 cm
 • hĺbka: 42 cm

Prevedenie:

 • korpus: 16 mm hrubá matná laminovaná doska,
 • čelá: 16 mm laminovaná MDF doska potiahnutá PCV fóliou s viditeľnými výrezmi,
 • hrana ABS 0,45 mm,
 • prekrytie pántov fi 35 mm,
 • čierne plastové nožičky,
 • bez držadiel (predné časti mierne vyčnievajú nad hornú časť),
 • možnosť ľubovoľne meniť umiestnenie prednej časti tak, aby bol otvorený priestor na ľubovoľnom mieste,
 • je prirodzené, že medzi korpusom z laminovaných dosiek a čelami z MDF existujú rozdiely v odtieňoch,
 • maximálne zaťaženie: do 35 kg

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať