Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Televízna skrinka Elsie

Televízna skrinka Elsie

260 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderná televízna skrinka Elsie skrášľuje vašu obývačku. Štýl televíznej skrinky zvýrazňujú jej farby. Drevené vzory sú doplnené rovnomerným tmavým pásom umiestneným tesne pod pultom. Nohy nábytku sú udržiavané v tóne konzistentnom s dekorom.

Funkčnosť televíznej skrinky určuje optimálny počet a hĺbka zásuviek. Otvárajú sa pomocou systému „push to open“, ktorý výrazne modernizuje spôsob použitia skrinky.

Z hľadiska výkonu sa televízna skrinka vyznačuje starostlivým výberom komponentov, ktoré zabezpečia jej pôvodný vzhľad po dlhú dobu.

Rozmery:

  • šírka: 185 cm,
  • výška: 42 cm,
  • hĺbka: 38 cm

Prevedenie:

  • korpus a front: laminovaná drevotrieska 16 mm,
  • zásuvky sa otvárajú pomocou systému „PUSH TO OPEN“

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 4

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
02.12.2021

Justyna

Naživo ešte krajšie ako na fotkách. Najlepší!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
17.09.2021

Małgosia

Veľmi kvalitná skriňa. Prekvapilo ma rýchle a veľmi profesionálne dodanie. Všetko je úplne v poriadku!!!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
11.07.2020

Dominika

Milujem takýto nábytok! Skrinka je jednoducho dokonalá vo všetkých smeroch!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
01.12.2019

Wiktoria

Skrinka je presne taká, akú som chcel. 100% spokojnosť.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať