Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Kovová posteľ Mirioda

Kovová posteľ Mirioda

224 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Tento pekný kúsok Vás poteší pod vianočným stromčekom. Garantujeme doručenie k Vám do Vianoc.
Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.
moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

O romantickú výzdobu spálne sa postará kovová posteľ Mirioda. Dekoratívne zdobené čelo postele dodáva celej miestnosti charakter. Rovnaký vzor je použitý aj na podnoží, vďaka čomu nábytok pôsobí mimoriadne elegantne a šik.

Kovový rám poskytuje matracu stabilnú základňu. Pohodlný spánok podporuje aj lamelový rošt, ktorý je súčasťou súpravy.

Kovová posteľ Mirioda je model pre jednu aj dve osoby. Ak si vyberiete správnu veľkosť, môžete na ňom spať sami alebo s partnerom. Menšie varianty postele sa často nachádzajú aj v izbách pre mladých. Dizajn nábytku, ako aj dostupné farby dokonale ladia s estetikou týchto miestností.

Rozmery:

  • 120:

dĺžka: 207 cm, šírka: 127 cm, výška: 89 cm, plocha na spanie: 200 x 120 cm,

  • 140:

dĺžka: 207 cm, šírka: 147 cm, výška: 89 cm, plocha na spanie: 200 x 140 cm,

  • 160:

dĺžka: 207 cm, šírka: 167 cm, výška: 89 cm, plocha na spanie: 200 x 160 cm

Prevedenie:

  • kovová konštrukcia,
  • drevený rám - breza,
  • hrúbka lamiel rámu 10 mm,
  • posteľ nemá matrac
  • kompletná sada skrutiek na montáž pomocou náradia

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať