Do Vianoc

Nábytok do obývačky Niki III

Nábytok do obývačky Niki III

890 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Neobvyklý štýl a elegancia sú vlastnosti, ktoré odlišujú priestorový nábytok Niki III od ostatných súprav tejto kategórie. Prvý vzhľad zaujme zaujímavými farbami individuálneho nábytku. Televízna skrinka a každá komoda majú prednú časť s charakteristickým dekorom, ktorý znemožňuje prejsť takýmto súborom nábytku ľahostajne.

Okrem dobrého dizajnu sa Niki vyznačuje vynikajúcou funkčnosťou. Séria priestranných úložných priestorov, ich optimálna hĺbka a starostlivo premyslené rozmery potvrdzujú, že vo vnútri budete ukladať všetko potrebné príslušenstvo vo svojej každodennej zóne voľného času.

Rozmery:

 • Komoda Niki 1D3S:
 • šírka: 177 cm, výška: 74 cm, hĺbka: 45 cm,
 • Moderná televízna skrinka Niki 180:
 • šírka: 177 cm, výška: 52 cm, hĺbka: 45 cm,
 • Zásuvková komoda Niki 2D:
 • šírka: 100 cm, výška s nohami: 85 cm, výška: bez nôh: 73 cm, hĺbka: 30 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

 • telo: 18 mm hrubá grafitová doska,
 • predná strana: surová doska hrubá 18 mm, fólia,
 • predné hrany pokryté ABS hranou,
 • zadná stena: HDF doska,
 • pánty s tichým domom,
 • plastové nohy,
 • kovové rukoväte

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo