Do Vánoc

Nábytok do obývacej izby Malfoy

Nábytok do obývacej izby Malfoy

126 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Nástenná jednotka Malfoy je návrh pozostávajúci zo štyroch prvkov. Prvým je TV skrinka, ktorá ponúka úložný a zobrazovací priestor. Nasledujúce dve položky sú skrinky. Jedna z nich stojí a druhá visí. Oba majú prednú časť čiastočne zasklenú, za ktorou môžete vystaviť svoje obľúbené položky. Posledným prvkom nástennej jednotky je závesná pozdĺžna polica.

Nástenná jednotka je vyrobená z laminovanej dosky a zasklenie je vyrobené z tvrdeného skla. Rukoväte sú vyrobené z plastu chrómovej farby.

Rozmery:

TV skrinka: šírka: 138 cm, výška: 25 cm, hĺbka: 38 cm,

Závesná skrinka: šírka: 42 cm, výška: 87 cm, hĺbka: 28 cm,

Skrinka: šírka: 42 cm, výška: 87 cm, hĺbka: 28 cm,

Polička: šírka: 90 cm, výška: 10 cm, hĺbka: 17 cm

Prevedenie:

  • korpus a front: biela laminovaná doska,
  • melamínový okraj,
  • sklo: číre, tvrdené,
  • plastové rukoväte (matný chróm),
  • pánty: štandardné,
  • čierne plastové nožičky

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať