Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-4%

Znížená!
Moderný PC stolík Monako MN01

Moderný PC stolík Monako MN01

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderný stôl Monaco MN01 je originálna ponuka, ktorá je ideálna pre kreatívnu kanceláriu alebo miestnosť pre mládež. Zaujímavý vzhľad stola ovplyvňuje striedavé usporiadanie zásuviek a farieb, ktoré vychádzajú z kontrastov. Zásuvky navyše nemajú úchytky, boli nahradené estetickými výrezmi.

Stôl bol vyrobený z odolnej 16mm drevotriesky. Zásuvky vďaka vodiacej kladke fungujú ľahko a ticho. Celá konštrukcia stola je však založená na nízkych plastových nohách. Môžete skombinovať stôl s ostatnými prvkami z kolekcie Monako a vytvoriť tak súvislú súpravu nábytku.

Rozmery:

  • šírka: 120 cm,
  • výška: 75 cm,
  • hĺbka: 50 cm

Zloženie:

  • korpus a fronty: 16 mm hrubá drevotrieska
  • má tri zásuvky,
  • vodiace lišty zásuviek,
  • plastové nohy

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať