Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Regál Zumba 3

Regál Zumba 3

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Zumba 3 je dokonalý regál do obývačky. Zajme svojou jednoduchosťou a usporiadaním políc, ale aj vzhľadom a praktickosťou. Nech vás však táto jednoduchosť nemýli, pretože akonáhle bude v izbe, dodá jej eleganciu a modernosť. Možnosť kombinovania farieb poteší nielen vás, ale aj vašich hostí, ktorých váš vkus veľmi nadchne. Veľkosť regálu a usporiadanie početných políc vám umožňuje mať všetko na dosah.

Rozmery:

  • šírka pravá: 146 cm,
  • šírka ľavá: 200 cm,
  • výška: 188 cm,
  • hĺbka: 29 cm
  • regál sa skladá z troch samostatných častí Zumba

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná
  • regál je vyrobený z dvoch nezávislých častí
  • regál je možné rozložiť na štyri spôsoby
  • regál sa skladá z troch samostatných častí Zumba

Záručná doba: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
07.05.2021

Danka K.

Presne toto som hľadal! Má to byť vhodné do kancelárie, ale v obývačke mi to funguje skvele.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
11.07.2020

Maryla

Konečne bude mať každá kniha svoje miesto! Montáž police je jednoduchá.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať