Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Posuvná skriňa so zrkadlom Emilio 180

Posuvná skriňa so zrkadlom Emilio 180

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Priestranná posuvná skriňa so zrkadlom na prednej strane Emilio splní vaše predstavy o funkčnom a zároveň vizuálne peknom vybavení šatníka. Vďaka univerzálnym farbám sa nábytok dobre hodí k akémukoľvek aranžmán štýlu. Vyzerá skvele v obývacej izbe, spálni a tiež v malej hale. Použitím voliteľného doplnkového LED osvetlenia môžete zdôrazniť moderný vzhľad šatníka.

Stredom posuvnej skrine je symetricky rozdelená úložná plocha. Pravá a ľavá časť nábytku sú vyplnené policami. V strede sú spojené časťou určenou na zavesenie odevov na vešiaky. Kapacitu šatníka zaisťuje okrem iného zvýšený počet koľajníc na bielizeň a optimálne usporiadanie políc.

Rozmery:

  • šírka: 180 cm,
  • výška: 216 cm,
  • hĺbka: 60 cm

Prevedenie:

  • laminovaná drevotrieska s hrúbkou 16 mm,
  • papierové hrany,
  • plastové rukoväte,
  • LED osvetlenie (farebné RGB) ako ďalšia možnosť za príplatok

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať