Do Vánoc

Spálňa Tyzm II

Spálňa Tyzm II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nábytok do spálne Tyzm II bol vytvorený minimalisticky. Má jednoduchú formu a jemné zdobenie na dvierkach skrine s posuvnými dverami a na posteli – pozdĺžne línie. Vďaka jednoduchej forme bude nábytok „spolupracovať“ s každým aranžmánom.

Nábytok do spálne sa skladá z:

- postele do spálne, , ktoré boli vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky. Ich konštrukcia stojí na širokých nôžkach v rovnakej farbe, ako ostatné prvky postele. Ozdobným detailom je záhlavie postele strednej výšky. Posteľ je optimálneho rozmeru 160x200, zabezpečuje skvelý spánok pre dvoch ľudí.

- skrine na oblečenie, ktoré vďaka tyčiam na vešiaky poskytnú veľa miesta na zavesenie oblečenia. Každá polovica skrine má aj vlastnú poličku. Skriňa má posuvné dvere.

- 2 nočné stolík, Vás očaria svojou jednoduchosťou. Majú zásuvku so striebornou úchytkou a poličku v dolnej časti.


Rozmery:

  • Posteľ Tyzm TZ31: dĺžka: 204 cm, šírka: 165 cm, výška: 90 cm, ložná plocha: 200x160,
  • Skriňa Tyzm 2D TZ11: šírka: 212 cm, výška: 191 cm, hĺbka: 62 cm,
  • Dva nočné stolíky Tyzm TZ23: šírka: 44 cm, výška: 36 cm, hĺbka: 35 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • laminovaná drevotriesková doska
  • hrany ABS + Hranovacia páska papierová
  • vodiaca llišta ložisková,
  • skriňa obsahuje tyč a police na oblečenie,
  • V cene postele nie je zahrnutá cena matraca a rošta, možnosť objednania tu


Záručná doba:
24 mesiacov

Plocha na spanie 200x160
Úložný priestor nie

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii: