Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

TV stolík Cleo XII Double

TV stolík Cleo XII Double

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

TV stolík Cleo XII Double je jedným z najuniverzálnejších kúskov nábytku, ktorý budete potrebovať vo vašej domácnosti. Ide o súpravu dvoch TV skriniek, ktoré spolu skvele spolupracujú a dodávajú interiéru moderný charakter. Majú lesklé dvierka a možnosť výberu farieb, čo značne uľahčuje prispôsobenie nábytku dizajnu interiéru. TV skrinky sú vybavené LED osvetlením a systémom predného otvárania "push to open", umožňujúcim jednoduché otváranie ľahkým tlakom.

Uvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

  • TV stolík Cleo XII L: šírka: 100 cm, výška: 35 cm, hĺbka: 45 cm,
  • TV stolík Cleo XII P: šírka: 100 cm, výška: 35 cm, hĺbka: 45 cm,

Doplňujúce informácie:

  • laminovaná drevotriesková doska 16 mm,
  • korpus nábytku je matný, dvierka sú lesklé,
  • dvierka sa otvárajú ako bar,
  • LED osvetlenie je zahrnuté v cene,
  • spúšťame systém „push to open”

Záručná doba: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.00

Recenzie: 1

Alena

TV skrinka

je super, sme spokojný, LED svetlo dodá šmrnc...ďakujeme

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Príslušenstvo