Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

TV stolík Cleo XII Double

TV stolík Cleo XII Double

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

TV stolík Cleo XII Double je jedným z najuniverzálnejších kúskov nábytku, ktorý budete potrebovať vo vašej domácnosti. Ide o súpravu dvoch TV skriniek, ktoré spolu skvele spolupracujú a dodávajú interiéru moderný charakter. Majú lesklé dvierka a možnosť výberu farieb, čo značne uľahčuje prispôsobenie nábytku dizajnu interiéru. TV skrinky sú vybavené LED osvetlením a systémom predného otvárania "push to open", umožňujúcim jednoduché otváranie ľahkým tlakom.

Uvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

  • TV stolík Cleo XII L: šírka: 100 cm, výška: 35 cm, hĺbka: 45 cm,
  • TV stolík Cleo XII P: šírka: 100 cm, výška: 35 cm, hĺbka: 45 cm,

Doplňujúce informácie:

  • laminovaná drevotriesková doska 16 mm,
  • korpus nábytku je matný, dvierka sú lesklé,
  • dvierka sa otvárajú ako bar,
  • LED osvetlenie je zahrnuté v cene,
  • spúšťame systém „push to open”

Záručná doba: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.33

Recenzie: 3

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
02.01.2021

Dawid O.

LED osvetlenie robí svoju prácu! Odporúčam Mirjan24

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
01.12.2018

Mateusz

Čuduj sa! Ďakujem za rýchle odoslanie!!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
27.09.2018

Alena

je super, sme spokojný, LED svetlo dodá šmrnc...ďakujeme

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Príslušenstvo