Do Vánoc Nové

Vysoká zásuvková komoda Solur 45

Vysoká zásuvková komoda Solur 45

233 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Solur je pôvabná komoda, ktorá sa vyznačuje skromným, ale zaujímavým vzhľadom. Jeho charakteristickým detailom sú zrkadlové predné časti a sklenené úchytky, ktoré ich zdobia. Tento vzhľad sa dokonale hodí k akémukoľvek štýlu interiéru. Jeho elegancia obľubuje predovšetkým moderné aranžmány a tie, ktoré majú očarujúci palácový vkus.

Zrkadlová komoda v interiéri plní dôležitú úlohu, odráža lúče svetla, opticky zväčšuje priestor a priaznivo osvetľuje jeho zákutia. Vďaka týmto vlastnostiam je nenahraditeľným prvkom vybavenia, malých, tesných a tmavých miestností.

Z praktického hľadiska funguje vysoká komoda Solur dobre v spálni, šatníku, ale aj v obývacej izbe. Všade tam, kde je dôležité veľké množstvo priestranných priehradiek.

Rozmery:

  • šírka: 72 cm,
  • výška: 106 cm,
  • hĺbka: 45 cm

Prevedenie:

  • horný a spodný panel: doska 18 mm + biela fólia,
  • bočné steny a rámy zásuviek: doska 15 mm + biela fólia,
  • čela zásuviek: doska 15 mm + biela fólia so pripevneným zrkadlom,
  • papierové hrany,
  • valčekové vodidlá,
  • úchytky: sklo + kov,
  • nohy: plastová nábytková noha

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať