Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
Komoda Xavier XV-6

Komoda Xavier XV-6

77 €256 €

Dodanie:

8-10 týždňov

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderný dizajn komody Xavier zaujme aj tých najnáročnejších používateľov. Štíhly tvar, avantgardný výber farieb a maximálna skladovacia kapacita sú len niektoré z výhod komoda. Komoda je vybavená zásuvkami a priestrannými skrinkami. Je ideálnym miestom pre sviatočné riady, obrusy alebo sezónne dekorácie.

Laminovaná doska, z ktorej je komoda vyrobená, bola zosilnená a obrúsená, čo jej dodalo jedinečný vzhľad a zvýšenú životnosť.

Rozmery:

  • šírka: 97 cm,
  • výška: 123 cm,
  • hĺbka: 44 cm

Prevedenie:

laminovaná doska s hrúbkou 48 mm,

boky a fronty vyrobené z laminátovej dosky 16 mm,

boky sú zdobené fóliou MDF s rozmermi 80 mm x 22 mm a frézovanými tak,

fronty z laminátovej dosky s hrúbkou 16 mm,

ABS hrany: vrcholy 0,8 mm, boky a fronty 0,5 mm,

10 cm vysoké plastové nohy,

čierne plastové rukoväte,

vodiace kladky

Záruka: 24 mesiacov

wnętrze nowoczesnej komody

detale komody do salonu

Šírka 97
Výška 123
Hĺbka 44
Počet krabíc 4
Hmotnosť (kg) 62

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať