Do Vánoc

Vysoká komoda KK7 Karl KR10

Vysoká komoda KK7 Karl KR10

252 €

Dodanie:

19-21 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Vysoká komoda s barovou skrinkou KK7 Karl KR10 je elegantným prvkom do obývacej izby a jedálne. Elegantný charakter nábytku ovplyvňuje množstvo dekoratívnych detailov. Oko zaujme predovšetkým množstvo výrezov, ktoré sa nachádzajú na prednej strane, doske a nohách komody. Štýlová komoda má aj elegantné kovové úchyty zlatej farby.

Komoda Karl má aj presklené dvierka, čiže si v nej môžete vystaviť obľúbené dekorácie, čajovú súpravu, alebo poháre na víno. V prostrednej časti sa nachádzajú zásuvky.

Komoda Karl je vyrobená z laminovanej dosky, ktorá bola v hornej časti dodatočne zahustená na 22 mm. Celá konštrukcia nábytku je založená na masívnych, štylizovaných nohách.

Rozmery:

 • šírka: 158 cm,
 • výška: 136 cm,
 • hĺbka: 46 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

 • front: laminovaná doska so štruktúrou + MDF,
 • boky: laminovaná doska so štruktúrou 15 mm,
 • horná časť vyrobená z 22 mm laminovanej dosky, + MDF,
 • okrajové pásky:
 • ABS: 0,5 mm - borovica andersenová pre farby,
 • vyrobené z papierového materiálu - pre farby samo king,
 • nohy z MDF,
 • kovové úchyty v zlatej farbe,
 • vodiace lišty zásuviek:
 • guľôčkové - farebné prevedenie borovica andersen,
 • valčekové - farebné prevedenie samoa king

Záruka: 24 mesiacov

Výška 136
Hĺbka 46
Počet krabíc 4
Hmotnosť (kg) 85

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať