Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Komoda Bravo 1D4S

Komoda Bravo 1D4S

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Potrebuje váš interiér ďalší priestor, v ktorom môžete ukladať najnutnejšie predmety, ako napríklad oblečenie alebo iné drobné doplnky?

Preto je potrebné venovať pozornosť komore Bravo 1D4S, ktorá napriek svojej malej veľkosti poskytuje dostatok úložného priestoru.

Komoda je vybavená priestrannou skrinkou a štyrmi hlbokými zásuvkami na kovových vedeniach.

Charakteristickým rysom komody Bravo sú jej drevené rukoväte a vysoké nohy, ktoré dodávajú celku jedinečný dizajn.

Komoda Bravo je vyrobená z pevnej laminovanej dosky s nadčasovou farebnou schémou, ktorá dokonale zapadá do súčasných trendov usporiadania.

rozmery:

  • šírka: 100 cm,
  • výška: 106 cm,
  • hĺbka: 40 cm

prevedenie:

  • vyrobené z laminovanej dosky s hrúbkou 16 mm,
  • hrany pokryté PVC dýhou,
  • rukoväte a nohy vyrobené z bukového dreva s výškou 16 cm,
  • kovové vodidlá v zásuvkách

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
02.10.2021

Patrycja T.

Odporúčam Mirjan24. Pekný nábytok, milá obsluha, rýchle dodanie.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
28.05.2020

Kasia

Komoda je skvelá! Má priestranné zásuvky, skrinku a ľahko sa skladá.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať