Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Komoda Bravo 4S

Komoda Bravo 4S

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Hľadáte komody v škandinávskom štýle? Ak áno, nezabudnite vidieť náš návrh - Bravo komoda.

Komoda Bravo má štyri priestranné zásuvky, ktoré sa ľahko pohybujú vďaka vodítku na kovových vodidlách. Komoda je navrhnutá na vysokých nohách z bukového dreva. Obzvlášť pozoruhodné sú ozdobné rukoväte, ktoré boli tiež vyrobené z bukového dreva.

Škandinávsky štýl dopĺňajú biele steny, ktoré odrážajú viac svetla a zvyšujú jas miestnosti.

Okrem toho môžete kombinovať komodu Bravo so zásuvkami s ostatnými prvkami z tejto kolekcie a vytvoriť tak súvislú súpravu.

rozmery:

  • šírka: 80 cm,
  • výška: 106 cm,
  • hĺbka: 40 cm

prevedenie:

  • vyrobené z laminovanej dosky s hrúbkou 16 mm,
  • hrany pokryté PVC dýhou,
  • rukoväte a nohy vyrobené z bukového dreva s výškou 16 cm,
  • kovové vodidlá v zásuvkách

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.50

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
03.01.2021

Andrzej

Praktická a priestranná komoda.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
17.10.2019

Maja

Komoda je veľmi pekná. Dobre spravené. Dodávka bola načas.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať