Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Nábytok do študentskej izby Caramba

Nábytok do študentskej izby Caramba

1 178 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Tento pekný kúsok Vás poteší pod vianočným stromčekom. Garantujeme doručenie k Vám do Vianoc.
Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Praktická zostava nábytku pre mládež Pardwa kombinuje všetky prvky, ktoré sú v detskej a teenagerskej izbe najpotrebnejšie. Pohodlný študijný priestor vybavený stolom, knižnicou a závesnými policami je perfektným základom pre domáce úlohy a mimoškolské koníčky.

Úložný priestor má na starosti priestranná skriňa. Tento kus nábytku sa vyznačuje šikovne členeným priestorom. Kombinácia tyče s hlbokými zásuvkami poskytuje veľa priestoru na oblečenie, obuv a športové potreby. Komoda Pardwa zasa funguje ako skriňa a úložný box na rôzne doplnky. Otvorené priestory v hornej časti nábytku vám umožňujú vystaviť dekorácie.

Rozmery:

 • Šatník Pardwa PR03 L / P: šírka: 80 cm, výška: 190 cm, hĺbka: 50 cm,
 • Knižnica Pardwa PR04: šírka: 60 cm, výška: 190 cm, hĺbka: 40 cm,
 • Knižnica Pardwa PR06 L / P: šírka: 45 cm, výška: 190 cm, hĺbka: 40 cm,
 • Písací stôl Pardwa PR10: šírka: 125 cm, výška: 76 cm, hĺbka: 55 cm,
 • Komoda Pardwa PR12: šírka: 110 cm, výška: 90 cm, hĺbka: 40 cm,
 • Nástenná polica Pardwa PR14: šírka: 110 cm, výška: 25 cm, hĺbka: 25 cm

Prevedenie:

 • korpus a front: laminovaná doska, hrúbka 16 mm,
 • hrana: dyha ABS,
 • nohy: strieborný plast,
 • vodiace kladky,
 • kovové držadlá,
 • tyč a police vo vnútri šatníka,
 • dvere (PR03, PR06) sú univerzálne - pri montáži sa zákazník rozhodne, na ktorú stranu bude čelo zavesené - dvere sú vyvŕtané zvnútra (otvory pre kľučku), zákazník musí vyvŕtať otvory pre pravú stranu

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať