Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Nábytok do študentskej izby Legimi II

Nábytok do študentskej izby Legimi II

1 755 €

Dodanie:

4-6 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Miestnosť pre mládež je priestor, ktorý vyjadruje osobnosť najmladšieho člena domácnosti, preto by mala byť usporiadaná tak, aby sa v nej mohol cítiť pohodlne a pohodlne.

Preto vám ponúkame hotovú zostavu mládežníckeho nábytku Legimi II, vďaka ktorej si môžete zariadiť perfektnú izbu pre mládež.

Sada obsahuje priestrannú rohovú šatníkovú skriňu, ktorá slúži ako šatník, police s rôznymi kapacitami, písací stôl a detskú posteľ so zásuvkou na posteľnú bielizeň a praktické úložné priestory.

Celé to bolo zachované v neutrálnych farbách, čo vám umožní zladiť nábytok s usporiadaním chlapčenskej a dievčenskej izby.

Rozmery:

 • Rohová skriňa Legimi LG01 L / P: šírka: 135 cm, výška: 190 cm, hĺbka: 135 cm,
 • Knižnica Legimi LG06: šírka: 45 cm, výška: 190 cm, hĺbka: 40 cm,
 • Knižnica Legimi LG07: šírka: 45 cm, výška: 160 cm, hĺbka: 40 cm,
 • Písací stôl Legimi LG09: šírka: 125 cm, výška: 86 cm, hĺbka: 55 cm,
 • Posteľ s úložným priestorom Legimi LG14 L / P: dĺžka: 224 cm, šírka: 94 cm, výška: 77 cm, plocha na spanie: 90 x 200 cm, rozmery úložného priestoru: dĺžka: 87 cm, šírka: 80 cm, výška: 14 cm

Prevedenie:

 • korpus a front: laminovaná doska, hrúbka 16 mm,
 • hrana: dyha ABS,
 • vodiace kladky,
 • kovové držadlá,
 • tyč a police vo vnútri šatníka,
 • biele LED osvetlenie (LG01) k dispozícii za príplatok,
 • dvere (LG01) sú univerzálne - pri inštalácii sa zákazník rozhodne, na ktorú stranu bude predná strana zavesená - dvere sú vyvŕtané zvnútra (otvory pre kľučku), zákazník musí vyvŕtať otvory pre pravú stranu,
 • operadlo postele je univerzálne - zákazník sa pri montáži rozhodne, na ktorej strane bude
 • pod posteľou - výsuvný panel s policami,
 • zásuvka na posteľnú bielizeň je sama poháňaná na pogumovaných plastových kolieskach,
 • posteľ pod matracom má dosku s vetracími otvormi, takže ďalší rám nie je potrebný,
 • matrac (90 x 200 cm) nie je súčasťou dodávky - objednať si môžete

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať