Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Kontinentálna posteľ Bogonita

Kontinentálna posteľ Bogonita

863 €

Dodanie:

4-6 týždňov

Doprava: zdarma

Tento pekný kúsok Vás poteší pod vianočným stromčekom. Garantujeme doručenie k Vám do Vianoc.
Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.
moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Kontinentálna posteľ Bogonita je moderný model, ktorý dokonale kombinuje textúru látky so štruktúrou dreva. Kombinácia látky príjemnej na dotyk s prírodnou farbou dreva dodáva miestnosti pocit útulnosti.

Treba zdôrazniť aj zložitú štruktúru postele. V jeho spodnej časti sa nachádza kontajner, do ktorého môžete uložiť náhradnú posteľnú bielizeň alebo prikrývky. V strednej časti modelu Bogonita sa nachádzajú dva pružinové matrace, ktoré poskytujú správnu oporu celému telu. Vrchnú vrstvu postele tvorí vrchný matrac, ktorý poskytuje pohodlie počas spánku.

Ďalším ozdobným detailom postele je čalúnené čelo. Použité šitie vytvára 3D vzor.

Rozmery:

  • 140:

dĺžka: 212 cm, šírka: 148 cm, výška: 103 cm, plocha na spanie: 140 x 200 cm, rozmery jedného úložného priestoru (posteľ má dva): dĺžka: 197 cm, šírka: 67 cm , výška: 25 cm,

  • 160:

dĺžka: 212 cm, šírka: 168 cm, výška: 103 cm, plocha na spanie: 160 x 200 cm, rozmery jednej komory kontajnera (posteľ má dve): dĺžka: 197 cm, šírka: 77 cm, výška: 25 cm,

  • 180:

dĺžka: 212 cm, šírka: 188 cm, výška: 103 cm, plocha na spanie: 180 x 200 cm, rozmery jedného úložného priestoru (posteľ má dva): dĺžka: 197 cm, šírka: 87 cm, výška: 25 cm

Prevedenie postele:

  • dva kontajnery na lôžkoviny (na každej strane postele): drevo + laminát, plynové výťahy (uľahčujú otváranie),
  • dva bonellové matrace + polyuretánová pena na masívnom drevenom ráme, stredne tvrdý H3,
  • topper (vrchný matrac) 5 cm: vysoko odolná pena, poťah je prešívaný klimatizačným vláknom (zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a znižuje výskyt mikroorganizmov)
  • nožičky: plastové,
  • posteľ nie je voľne stojaca, zadná časť je zakrytá podhľadom

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať