Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Nábytok pre mládež Runo III

Nábytok pre mládež Runo III

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nábytok pre mladých Runo III sa skladá z postele, dvoch rôznych komôd, širokého písacieho stola a police. Všetky sú vyrobené z laminovanej dosky. Za zmienku stojí, že posteľ, ktorá má dve zásuvky na lôžkoviny, je veľmi dlhá, takže poslúži vášmu dieťaťu od raného školského veku až do neskorej puberty. Módne, živé farby sú ideálne aj do izby pre mladých. Celok vytvára mimoriadne praktickú súpravu nábytku pre vaše dieťa.

Uvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

 • Komoda RU04: šírka: 80 cm, výška: 135 cm, hĺbka: 35 cm
 • Komoda RU05: šírka: 110 cm, výška: 80 cm, hĺbka: 35 cm
 • Polica RU06: šírka: 100 cm, výška: 60 cm, hĺbka: 22 cm
 • Posteľ RU07: šírka: 96 cm, výška: 76 cm, dĺžka: 204 cm
 • Písací stôl RU08: šírka: 120 cm, výška: 100 cm, hĺbka: 58 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

 • laminovaná drevotriesková doska o hrúbke 16 mm,
 • pracovná doska o hrúbke 22 mm,
 • ohranovanie ABS 0,5 mm,
 • matrac je v cene,
 • posteľ obsahuje dva šuplíky pod posteľou,
 • s možnosťou výberu záhlavia do postele po ľavej strane alebo po pravej strane


Záručná doba: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať