Do Vánoc

Nábytok Ratom I

Detská izba Ratom I

1 854 €

Dodanie:

Na dotaz

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Pohodlie, dostatok úložných priestorov a miesto na písanie úloh, to všetko musí spĺňať brloh malých i veľkých školákov. V detskej izbe Ratom I budú mať dietky každého veku dokonalý prehľad o svojich uložených veciach, pri písacom stole hravo sfúknu úlohy a v posteli s prístelkou naberú sily na ďalší deň.

Rozmery:

  • skriňa Ratom R1: šírka: 89 cm, výška: 187 cm, hĺbka: 55 cm
  • regál Ratom R3: šírka: 50 cm, výška: 116 cm, hĺbka: 42 cm
  • komoda Ratom R4: šírka: 90 cm, výška: 95 cm, hĺbka: 47 cm
  • písací stôl Ratom R6: šírka: 110 cm, výška: 77 cm, hĺbka: 60 cm
  • úložný box Ratom R7: šírka: 81 cm, výška: 57 cm, hĺbka: 47 cm
  • nočný stolík Ratom R8: šírka: 41 cm, výška: 51 cm, hĺbka: 36 cm
  • posteľ Ratom: dĺžka: 206 cm, šírka: 99 cm, výška: 80 cm, horná ložná plocha: 90x200 cm, spodná ložná plocha: 90x197 cm


Doplňujúce informácie:

  • možnosť dokúpenia horného a spodného matraca
  • masív borovice
  • nábytok Ratom ponúkame v rôznych farebných variantoch


Záručná doba: 24 mesiacov

Farebné prevedenie hnedý
Farebné prevedenie biely
Farebné prevedenie krém

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy

Kancelárske kreslá z našej ponuky:

Mohlo by Vás zaujímať