Do Vianoc

Posteľ s matracom Mirella

Posteľ s matracom Mirella

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Mirella je jednolôžková posteľ venovaná interiérom mládežníckej, študentskej izby aj izby pre dospelých. Univerzálna farebná schéma postele ideálne ladí s akýmkoľvek usporiadaním a vďaka optimálnej veľkosti sa nábytok ideálne hodí aj do mikropriestoru internátu.

Nábytok je vybavený matracom a veľkou nádobou na posteľnú bielizeň, ktorá vyplňuje celý priestor pod posteľou. Toto riešenie tiež uprednostňuje skladovanie sezónneho oblečenia a iného zriedka používaného príslušenstva.

Rozmery:

  • dĺžka: 190 cm,
  • šírka: 80 cm,
  • výška: 39 cm,
  • plocha na spanie: 190 x 80 cm,

Posteľ:

  • pružiny Bonell - zaručujúce pohodlie a odolnosť,
  • vysoko odolná pena,
  • automat na ľahké rozloženie,
  • konštrukcia z laminovanej dosky,
  • kontajner na posteľnú bielizeň pod celou plochou postele,
  • matrac je trvalo pripevnený k posteli

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať