Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
Detská posteľ Minesota Plus 90

Detská posteľ Minesota Plus 90

331 €341 €

Dodanie:

2-4 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderné jednolôžko Minestota Plus 90 sa vyznačuje zvýšenou funkčnosťou. Prvkom, ktorý ich odlišuje od ostatných modelov v rovnakom segmente, je praktický nočný stolík, pripevnený k podlhovastej polici opierky hlavy.

Okrem toho má detská posteľ tiež úložný priestor na posteľnú bielizeň vo forme hlbokých zásuviek, ktoré riešia problémy s ukladaním prešívaných prikrývok a vankúšov na deň.

Pokiaľ ide o prispôsobenie nábytku štýlu miestnosti pre deti, môžete použiť dostupnú farebnú paletu. Pre vaše pohodlie obsahuje neutrálne tóny a určite pestrejšie vzory.

rozmery:

  • dĺžka: 210 cm,
  • šírka: 149 cm,
  • výška: 72 cm,
  • plocha na spanie: 90 x 200 cm

prevedenie:

  • borovicové drevo + laminovaná doska s hrúbkou 18 mm,
  • súčasťou je rošt, vyrobený z 2 cm hrubého borovicového dreva (valcovaný rám),
  • má úložný priestor na podstielku (vo forme zásuvky),
  • potiahnuté akrylovými farbami,


Záruka: 24 mesiacov

łóżko młodzieżowe Minesota Plus

wymiary łożka młodzieżowego

Dĺžka 210
Šírka 149
Výška 72
Plocha na spanie 90x200
Úložný priestor áno
Typ postele jednolôžková
Záruka 2 roky

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo