Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Spálňa Bralani XIX

Spálňa Bralani XIX

1 235 €

Dodanie:

2-4 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Zostava Bralani je plná minimalizmu a moderného štýlu! Ešte ak túžite v tomto štýle zariadiť Vašu spálňu, vyberte si nábytok do spálne Bralani. Súčasťou je:
- Dvojdverová skriňa. Skriňa do spálne obsahuje tyč na vešiaky na šatstvo, vďaka čomu zabránite krčeniu šatstva a zachovaniu poriadku v skrini. Horná časť skrine obsahuje objemnú poličku.
- Dizajnérska komoda. Komoda je charakteristická zaujímavým umiestnením poličiek a doplnkami zo vytvrdeného skla. Takéto spojenie dodá komode veľmi originálny a moderný vzhľad! Efekt ešte môžete zvýrazníť dodatočnou možnosťou s LED osvetlením.
- Nočné stolíky. Dva minimalistické nočné stolíky ako doplnok, každý z jednej strany postele. Obsahujú zásuvky, ktoré sa Vám určite zídu na menšie predmety.
- Čalúnená posteľ. Súčasťou je aj posteľ, ktorá obsahuje kovový rošt. Vo vnútri postele sa nachádza veľký úložný priestor na bielizeň.


Uvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

 • Komoda Bralani BR01: šírka: 100 cm, výška: 107 cm, hĺbka: 35 cm,
 • Nočný stolík Bralani BR06: šírka: 40 cm, výška: 45 cm, hĺbka: 40 cm x2,
 • Skriňa Bralani BR09: šírka: 80 cm, výška: 200 cm, hĺbka: 52 cm,
 • Posteľ Bralani BR10: dĺžka: 215 cm, šírka: 175 cm, výška: 92 cm, plocha na spanie: 160x200 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu


Výroba laminovaného nábytku:

 • korpus – laminovaná drevotriesková - 16mm,
 • dvierka – laminovaná drevotriesková - 15mm,
 • hrany PVC,
 • nôžky - strieborné - 5cm,
 • kalené sklo,
 • bez úchytiek,
 • s možnosťou dokúpenia LED osvetlenia studené biele alebo modré

Výroba postele:

 • korpus – drevotriesková doska 22mm,
 • korpus čalúnený penou o hrúbke 4cm,
 • dno (úložný priestor): drevená doska 16mm,
 • zadná strana: látka: HAITI 15,
 • rošt s kovovým rámom s dvomi plynovými pružinami (1000n), ktorý uľahčuje zdvihnutie roštu pod matracom.
 • posteľ neobsahuje matrac, s možnosťou doobjednania tu


Záručná doba:
24 mesiacov

Farebné prevedenie čierny
Farebné prevedenie biely
Farebné prevedenie hnedý

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy:

Matrace z našej ponuky:

Mohlo by Vás zaujímať